Упродовж 12 днів діти на Тернопіллі будуть під посиленою увагою міліції

міліціяНа Тернопільщині розпочали спецоперацію “Канікули”, повідомляє сайт «Досьє 102».

Її мета – профілактика вчинення неповнолітніми адміністративних та кримінальних правопорушень, недопущення втягнення їх в протиправну діяльність, забезпечення соціального та правового захисту дітей.

Читайте також. Тернопіль: підліткам показали, як працює міліція, так би мовити, із середини (Фото)

Отже, упродовж 12 днів міліція посилено відстежуватиме злочини та правопорушення вчинені щодо дітей та самим неповнолітніми. Триватиме оперативно-профілактичне відпрацювання до 2 листопада.

До початку осінніх канікул правоохоронці відвідають загальноосвітні навчальні заклади і проведуть з школярами профілактичні бесіди про неприпустимість вчинення правопорушень, дотримання правил дорожнього руху, нагадають основні правила безпечної поведінки під час канікул.

Читайте також. Нищать майно громади? Телефонуйте – 1580 або 102

Впродовж усієї операції співробітники кримінальної міліції у справах дітей спільно з відповідними службами стежитимуть, як проводять свій вільний час школярі. Наглядатимуть за тим, аби неповнолітні не були втягненні у злочинну діяльність, пияцтво, зайняття жебрацтвом. Перевірятимуть торгівельні та розважальні заклади краю на дотримання вимог законодавства про заборону продажу неповнолітнім алкогольних та тютюнових виробів .

Окремо відстежуватимуть місця відпочинку молоді на предмет перебування там без супроводу дорослих дітей віком до 16 років з 22.00 до 06.00. У разі порушення закону міліціонери притягуватимуть до відповідальності батьків, які ухиляються від виконання обов’язків, вдаються до насильства та жорстокого поводження в сім’ї.

Софія Левицька