Уповноважений з антикорупційної політики подає у відставку

Тетяна Чорновіл Фото: Радіо Свобода
Тетяна Чорновіл
Фото: Радіо Свобода

У вівторок, 19 серпня, урядовий уповноважений з антикорупційної політики Тетяна Чорновол подає заяву про відставку.

Про це пише Радіо Свобода.

Напередодні у своєму інтернет-блозі вона висловила жаль, що не ухвалила таке рішення раніше та назвала свою роботу в уряді даремною. Адже, за її словами, в теперішньої влади відсутня воля до безкомпромісної боротьби з корупцією. Між тим вже цього тижня до парламенту може бути поданий компромісний законопроект про створення спеціального антикорупційного органу.

Як пише Тетяна Чорновол, в Кабміні ігнорували її антикорупційні ініціативи. Хоча вона із прем’єр-міністром Арсенієм Яценюком працювала в одній будівлі, але при цьому вони взагалі не перетиналися.

«Яценюк просто не вважає за потрібне працювати з уповноваженим з антикорупційної політики. Я не можу озвучити йому, якусь проблему або питання, я не учасник вузьких нарад за участю прем'єра в профільних питаннях: антикорупційного законодавства чи стосовно знищення окремих корупційних схем. Про результати таких нарад я дізнаюся останньою. Тоді навіщо весь цирк зі мною?» – пише урядовий уповноважений.

У розмові з Радіо Свобода Тетяна Чорновол утрималася від докладніших роз’яснень, посилаючись на особисті обставини.

Зазначимо, що 10 серпня у бою під Іловайськом загинув її чоловік Микола Березовий, який воював у складі добровольчого батальйону «Азов».