Уперше за 12 років Україна експортує високоякісну пшеницю в SAGO і Королівство Саудівська Аравія: SALIC і «Контінентал Фармерз Груп» поставляють зерно у Джидду

Уперше із 2008 року високоякісну борошномельну пшеницю з України експортують до Королівства Саудівська Аравія. «Контінентал Фармерз Груп» разом зі своїм акціонером – Saudi Agricultural Investment and Livestock Company (SALIC) виграла тендер, оголошений саудівським державним закупівельником Saudi Arabia Grain Organization (SAGO), на поставку 60 тис. тонн пшениці.

Завершується завантаження на морське судно класу Panamax в порту Чорноморськ, а вже 17 вересня вантаж очікують в Саудівській Аравії.

Георг фон Нолкен, Генеральний директор «Контінентал Фармерз Груп», переконаний, що ця поставка, яка є першим прямим експортом для «Контінентал», має важливе значення не тільки для Компанії, але й для України.

«Я впевнений, що це безперечно хороший показник і явний сигнал про серйозні інвестиційні наміри Саудівської Аравії щодо України, – прокоментував Георг фон Нолкен. – Також для нас важливо, що перший прямий експорт зерна, яке вирощене на наших полях і зберігається на наших елеваторах, буде здійснено саме до Королівства Саудівська Аравія – батьківщини нашого стратегічного інвестора SALIC».

У «Контінентал Фармерз Груп» також зазначають, що компанія SAGO, яка виконує державні закупівлі для Королівства Саудівська Аравія, висуває дуже високі вимоги до якості зерна. Це вважається важливим кроком у розвитку «Контінентал Фармерз Груп», досягненні її стратегічних цілей, а також початком міцної міжнародної співпраці.