Упав останній форпост на шляху поширення коронавірусу в Україні

коронавірус пробіркаВипадки коронавірусу зареєстровані в усіх областях України.

Останнім форпостом на шляху поширення коронавірусу в Україні понад місяць була Миколаївська область, де хворих на Covid-19 не було зареєстровано від початку спалаху в нашій країні коронавірусу аж до 12 квітня.

Як повідомив Центр громадського здоров’я України, станом на ранок 12 квітня в цій області були лабораторно підтверджені два перші випадки коронавірусу.

Читайте також: В Україні залишився останній форпост на шляху коронавірусу (Мапа)

Відсутність понад місяць лабораторно підтверджених випадків Covid-19 в одній області України, тоді як у решті захворюваність на коронавірус стрімо зростала, називали “феноменом Миколаївської області”.

Читайте також: Заступник глави МОЗ заявив про феномен із Covid-19 в Україні (Відео)

Головний санітарний лікар України, запідозривши порушення у діях тамтешніх медиків і лабораторій, особисто їздив у регіон і виявилось, що інші лабораторії висновки миколаївських медиків підтвердили – результати аналізів були тотожні і вказували на те, що хворих на коронавірус в області немає.

Так тривало до 12 квітня, коли Миколаївська лабораторія підтвердила 2 перші випадки коронавірусу в області: Covid-19 виявили у двох мешканців Миколаївщини, які нещодавно повернулись із Польщі.