Унікальний розважальний комплекс із двома ковзанками збудують у Тернополі (Фото, Відео)

PC090008-n– Якщо у місті щось будується, це ж – добре, – каже головний архітектор Тернополя Василь Бесага. – Хочу нагадати всім: критерієм розвитку міста чи держави завжди було будівництво! Чим більше будується в місті, тим більше розвивається інфраструктура, тим стає багатшим місто і люди, які в ньому живуть…

Нагадаємо, відбулася прес-конференція начальника управління архітектури, містобудування та кадастру Василя Бесаги у грудні.

Під час зустрічі з представниками ЗМІ він розповів про містобудівну документацію Тернополя та відповів на актуальні питання.

Читайте також. У Тернополі назріває серйозний спротив: люди — проти змін у «Кутківцях» і «Пронятині»?

Окрім того, розповів про те, що незабаром, на його думку, має стати окрасою нашого міста – унікальний розважальний комплекс, аналогів якому немає в Західній Україні. Його збудують у Тернополі, на вулиці Живова. У тій місцині ще восени розчистили територію, прибрали дитячий майданчик.

– Льодовий палац – це добудова до ТЦ «Орнава». Він буде по ліву сторону від торгового центру, в бік парку, – пояснив пан Бесага. – Причому будівля розважального комплексу буде виконана в тому ж стилі, що й ТЦ «Орнава». У закладі можна буде проводити не лише спортивні змагання, а й конференції, зустрічі, презентації…

Читайте також. Де буде міжнародний автовокзал, а де — новий житловий район, розповів головний архітектор Тернополя (Відео)

Та забудова – не на території парку, стверджує він. ПП «Продекспорт», яке є власником «Орнави», взяло ту ділянку в користування ще за часів головування Романа Заставного та Богдана Левківа. Але, як каже пан Бесага, можливість розпочати там роботи з’явилася лише тепер.

– Той розважальний центр вміщуватиме боулінг, тренажерний зал, спортивний комплекс, дитячий розважальний комплекс, оздоровчий комплекс із басейном. Головне – там буде льодовий палац. Тернополяни зможуть не тільки весело та з користю проводити час, а й використовувати льодовий майданчик для професійних занять спортом: фігурним катанням, хокеєм, – додав архітектор.

Софія Левицька

Так виглядає проект комплексу, представлений міській раді ПП «Продекспорт»