Унікальний проєкт стартував на Прикарпатті: родичі загиблих в АТО/ООС пишуть їм листи (Відео)

За місяць рідні та знайомі військовослужбовців з Прикарпаття, що загинули в зоні АТО/ ООС, написали десять листів. Все це – у межах проєкту “Листи війни”. Про це журналістам Суспільного розповів священник Івано-Франківської Архієпархії УГКЦ, духівник груп взаємодопомоги для дружин військових героїв отець Ярослав Рохман.

Проєкт створили з ініціативи департаменту військового капеланства патріаршої курії УГКЦ. "Листи війни" розпочали писати першого травня. Триватиме такий проєкт до 30-го вересня.

За словами духівника груп допомоги для дружин військових героїв отця Ярослава Рохмана, проєкт "Лист війни" створили, аби передати емоції. Священник каже, написання такого послання – це терапія, яка дозволяє пережити ті події. Проте листи мають ще й інше призначення.

"У багатьох регіонах України після завершення проєкту листи зберуть. Потім з них будуть готувати моновистави – диктор зачитає лист. Після цього буде обговорення, а професійні театрали зможуть відтворити деякі сцени із послання", - розповів отець Ярослав Рохман.

Подробиці - у сюжеті Суспільне Карпати: