Унікальні кадри: бійці ЗСУ показали позицію, яку щойно відібрали у ворога на Донбасі (Відео)

АТО-прапор Укр в будяках фото facebook.com ato.newsВідібрана в бойовиків “ДНР” позиція дає бійцям ЗСУ великі перспективи для подальшого звільнення Донбасу від російських окупантів.

Українські військові в передмісті окупованого “ДНР” Донецька без порушення Мінських угод відібрали з-під контролю бойовиків частину території, що була “сірою зоною”. Йдеться про промислову зону, з якої російські окупанти до цього обстрілювали наших бійців, повідомляють Факти ICTV.

Бійці-розвідники ЗСУ зайшли туди тихо і зараз розміновують там будівлі і облаштовують безпечний прохід для підрозділу української піхоти.

Унікальні кадри позиції, яку наразі облаштували українські бійці на відібраній у бойовиків території, вдалось зняти журналістам телеканалу Факти ICTV - розвідники підрозділу ЗСУ взяли їх із собою на нічне чергування.

Читайте також: Перемога ЗСУ на Донбасі: стало відомо, де саме просунулись вперед наші бійці (Відео, Мапа)

Журналістам українські розвідники показали, зокрема, будинок, звідки стріляв снайпер бойовиків і коригувався вогонь по позиціях ЗСУ під Донецьком.

Українські військові кажуть, що новий зайнятий ними плацдарм має стратегічне значення для подальшого звільнення Донбасу від російських окупантів: "Дає великі перспективи на майбутнє із зайняття і контролю дороги, що йде на Донецьк".

Всі подробиці - у сюжеті.