Були рятувальники і швидка: виявились подробиці відзначення ювілею Єрмака, який свято в держрезиденції заперечує (Відео)

Ілюстрація – “УП”

Під час відзначення 50-річчя глави Офісу президента України в Карпатах 21 листопада рятувальний гвинтокрил ДСНСУ був використаний як “таксі”, яке за день літало з Прикарпаття до Києва і назад. Присутність швидкої з кортежу Президента України під резиденцією в Гуті засвідчила, що Володимир Зеленський також був серед гостей, які гуляли 4 дні.

Про це у своєму розслідуванні повідомила “Українська правда.”

За її даними, Президент України виїхав у резиденцію в Гуті до закінчення робочого дня п’ятниці, 19 листопада. 21 листопада, щоб взяти участь у заходах з нагоди Дня Гідності, Зеленський з Єрмаком вранці вертольотом прилетів до Києва. В обідню пору 21 листопада гелікоптер привіз їх назад на святкування. Після завершення відзначення ювілею Єрмака з Карпат до Києва Президент України повернувся ввечері понеділка, 22 листопада.

У своєму розслідуванні журналісти, серед іншого, просили Офіс Президента пояснити, чи на законних підставах вертоліт рятувальників використовувався не за прямим призначенням.

В Офісі Президента після публікації журналістського розслідування підтвердили, що Володимир Зеленський був на вихідних у державній резиденції в Гуті, але гучного чотириденного святкування там не було. Використання ж вертольотів для переміщення перших осіб - звична практика, що відповідає затвердженим протоколам.

"Гвинтокрилами ДСНС гостей чи взагалі сторонніх осіб не перевозили, тим більше з розважальною метою", - заявили в Офісі Президента України.

Сам глава Офісу Президента України Андрій Єрмак на своїй сторінці у Фейсбук будь-яке святкування свого 50-річчя спростував взагалі. Де саме він був у день свого ювілею після офіційних заходів 21 листопада в Києві, Єрмак не повідомив.

"Цьогорічний ювілей я ніяк особливо не відзначав, лишень в понеділок заїхав до батьків. Вигріб від мами, що рідко у них буваю і що виглядаю втомленим. У вівторок виділив одну годину, щоб прийняти привітання від колег в Офісів Президента. Дивно, що журналісти не поцікавились реальною ситуацією  і взагалі не поспілкувалися зі мною", - написав Єрмак відразу після виходу журналістського розслідування.

Більше – у відео розслідування "УП".