“Укрзалізниця” заявила про затримку поїздів на Львівщині і Тернопільщині: вітер завалив дерева на колію

ф1Внаслідок падіння дерев на колії під Львовом затримуються 5 пасажирських потягів, а також приміські поїзди.

Як повідомляє “Укрзалізниця“, залізничники та фахівці ДСНСУ зараз ліквідовують наслідки негоди.

“Укрзалізниця працює над ліквідацією наслідків негоди, що спричинила затримку в русі пасажирських поїздів №49 Київ — Трускавець, №602 Львів — Солотвино, №81 Ужгород — Київ, №29 Ужгород — Київ, №141 Бахмут — Львів, а також кількох приміських поїздів”, – йдеться в повідомленні залізничників.

В “Укрзалізниці” пояснили, що перешкоди в русі потягів негода спричинила на кількох ділянках руху на Львівщині і Тернопільщині.

"Внаслідок шквального вітру на території обслуговування регіональної філії «Львівська залізниця» зафіксовано падіння дерев на колію та нависання гілок на лініях електропередач, що завадили роботі залізничної інфраструктури та обладнання на станції Ходорів, дільницях Львів — Сапіжанка, Оброшино — Щирець, Любінь Великий — Комарно, Яблонька — Соколики — Сянки, Рожнятів — Долина, Глибочок Великий — Озерна, Озерна — Зборів", - проінформували залізничники.

В "Укрзалізниці" закликали пасажирів стежити за подальшими повідомленнями: "Просимо вибачення за тимчасові незручності та закликаємо уважно слухати оголошення на вокзалах щодо можливих змін у розкладі руху поїздів".