Укрзалізниця проти Європи: Асоціація призведе до подорожчання квитків

залізниця-фотоТрудовий колектив Південної залізниці застерігає: підписання Угоди про асоціацію в тому вигляді, який наразі існує, призведе до подорожчання квитків та відповідно вдарить по кишенях українців. Про це повідомляє прес-служба КМУ.

«Однією з вимог ЄС до України є Директива по розвитку залізничного транспорту, яка передбачає приватизацію «Укрзалізниці» та припинення дотацій з Державного бюджету, що передбачає нині чинний Закон України «Про залізничний транспорт». Це призведе до зростання цін на квитки і вдарить по кишенях українців», – йдеться у резолюції зборів трудового колективу державного підприємства «Південна залізниця».

Також в документі зазначається, що у разі створення зони вільної торгівлі вітчизняні виробники не зможуть конкурувати на ринку з продукцією європейських країн – членів ЄС, що може призвести до зупинки та закриття багатьох виробництв.

«Підписання Угоди про асоціацію з ЄС створить додаткові бар’єри в економічних відносинах з країнами СНД і, насамперед, Російською Федерацією, з якою Україна має тісні довголітні економічні стосунки, завдяки яким мільйони українців мають роботу та впевненість у завтрашньому дні. Розрив економічних стосунків з Росією – це масове безробіття, невиплата пенсій, стипендій, соціальної допомоги людям, інвалідам тощо. Тому сорокачотирьохтисячний трудовий колектив Південної залізниці повністю підтримує рішення Уряду України про призупинення процесу підготовки до підписання Угоди про асоціацію з Європейським Союзом, - йдеться у зверненні залізничників. - Впевнені, що курс України на європейську інтеграцію буде продовжений, а в його основу будуть покладені національні інтереси та необхідність гарантування економічної та фінансової стабільності держави».