“Укрзалізниця” обіцяє прислухатися до громадських активістів та пасажирів

poizdПАТ “Укрзалізниця” в новому графіку руху поїздів, який буде введено в середині грудня 2016 року, буде враховувати пропозиції громадських активістів і пасажирів.

Про це йшлося під час зустрічі з громадськими активістами 18 жовтня в Києві, де також обговорювалися ініціативи для вдосконалення графіка руху поїздів, поліпшення сервісу обслуговування пасажирів, передає “Інтерфакс”.

“Розробка та затвердження нового графіка руху поїздів, призначення нових маршрутів, визначення доцільності зупинок – цей сегмент роботи не може виконуватися залізничниками без залучення громадських активістів і пасажирів”, – зазначив в.о. директора пасажирських перевезень і сервісу ПАТ “Укрзалізниця” Ігор Романків.

Читайте також: «Укрзалізниця» змінила правила бронювання квитків

Учасники зустрічі, зокрема, обговорили вдосконалення маршрутів нічних експресів, які курсуватимуть із Харкова до Ужгорода та Івано-Франківська. Залізничники також передбачили в новому графіку швидкісний потяг “Інтерсіті” сполученням Київ – Кривий Ріг.

Як зазначає "Укрзалізниця", щодо поліпшення сервісу ведеться робота із уведення єдиного квитка на кілька видів транспорту, або комплексна транспортна послуга, вивчається можливість запровадження маршруту Київ-Буковель, де частину шляху пасажир долатиме поїздом, частину - автобусом.

Крім того, на вокзалах з'явиться більше експрес-кас, де пасажири зможуть купити квитки на потяги, що вирушають найближчим часом.