“Укрзалізниця” припинила продаж квитків з великих станцій через коронавірус

Через віднесення 68-ми адміністративно-територіальних одиниць України до червоної карантинної зони Covid-19 “Укрзалізниця” припинила продаж квитків у тому числі і з великих залізничних станцій, що потрапили до червоної зони.

Про це повідомила “Укрзалізниця” на своєму сайті.

Як ідеться в повідомленні, через запровадження з початку доби 19 жовтня нового карантинного зонування в Україні, квитки на пасажирські потяги і посадку пасажирів з 19 жовтня не здійснюють на вокзалах Тернополя, Івано-Франківська, Хмельницького. Також ці обмеження торкнулись і великих вузлових залізничних станцій, як от Здолбунів.

"З 00:01 19 жовтня буде закрито продаж квитків із залізничних станцій: Івано-Франківськ, Дубно, Здолбунів, Тернопіль, Хмельницький, Славута-1, Волочиськ, Дунаївці, ім. Т.Шевченка", - повідомили в "Укрзалізниці".

Там проінформували, що на перелічених залізничних станціях посадки в потяги не буде.

"Висадка буде проводитися за встановленим порядком", - повідомили в "Укрзалізниці".

У разі відмови пасажира від поїздки до відправлення поїзда та не пізніше 1 години після його відправлення зі станції, зазначеної у проїзному документі, повернення платежів за такі проїзні документи проводиться в повному об’ємі пунктами продажу або через електронні канали зв’язку в "особистому кабінеті користувача", - проінформувала "Укрзалізниця".

Читайте також: Червоних побільшало: в Україні вступив у дію оновлений поділ на карантинні зони Covid-19 (Графіка)

Нагадаємо, за рішенням Державної комісії з техногенно-екологічної безпеки, через загрозу поширення коронавірусу червоні карантинні зони запроваджені з 19 жовтня на 2 тижні.