“Укртелеком” офіційно заявив про припинення роботи на окупованих “ДНР” територіях Донбасу

57b5d1c487be8Від сьогодні “Укртелеком” офіційно припинив надавати послуги телефонного та Інтернет-зв’язку на окупованих територіях Донбасу.

Відповідну заяву підприємство оприлюднило на сайті групи СКМ, у якій повідомляє, що ПАТ «Укртелеком» повідомляє про неможливість надання абонентам послуг зв’язку на непідконтрольній частині Донецької області через протиправні дії щодо його об’єктів на цій території

Читайте також: Бойовики допривласнювались — окупована «ДНР» територія залишилась без зв’язку

“ПАТ «Укртелеком» повідомляє про вимушене припинення з 1 березня 2017 року надання послуг на непідконтрольній частині Донецької області через втручання невстановлених осіб у роботу мережі та захоплення офісу озброєними особами.

Оператор втратив технічну можливість централізовано керувати обладнанням на непідконтрольній території Донецької області і, відповідно, локальний фрагмент мережі оперативно відключено від загальнонаціональної мережі. Припинено надання послуг телефонного зв’язку та доступу до мережі інтернет для майже 200 тисяч осіб.

Укртелеком повідомляє про ситуацію НКРЗІ, відповідним правоохоронним органам та іншим операторам зв’язку”, – йдеться в заяві.