“Укрспирт” винен аграріям Тернопілля 7 млн грн. Селяни готують страйк (Відео)

осн2Заблокувати автомобільну трасу міжнародного значення Доманове-Ковель-Чернівці мають намір сільгоспвиробники Чортківського району.

Їм державне підприємство “Укрспирт” винне гроші за сировину, яку аграрні підприємства району поставляли на Марилівський спритзавод. Уже близько місяця люди чекають на повернення боргів.

Читайте також. Тернопіль: справи щодо зловживань не згоріли – їх просто… закрили

Аби привернути до себе увагу, обіцяють у неділю, 30 листопада, заблокувати міжнародну трасу. Для врегулювання конфлікту в Тернопільській обладміністрації провели робочу зустріч представників Державного Підприємства “Укрспирт” і тернопільських аграріїв. Те засідання днями провів виконувач обов’язків голови Тернопільської обладміністрації Іван Крисак. Під час зустрічі обговорили питання розрахунку за отриману сировину, яку надали спиртові заводи Тернопільщини ДП «Укрспирт», повідомив сайт ОДА.

Проблеми із заборгованістю представники ДП «Укрспирт» не заперечували. Вони винні аграріям краю близько 7 млн грн. Причинами несплати коштів називають втрати ринків збуту, а також заборону виробляти біо-етанол.

Читайте також. Монет «75 років Тернопільській області» — лише 20 тисяч примірників (Фото)

Представники ДП «Укрспирту» на нараді графіку погашення боргів не озвучили. Відтак Іван Крисак дав час до кінця тижня представити пропозиції щодо шляхів погашення заборгованості. У випадку, якщо конфлікт не вирішать, аграрії стверджують, що вдадуться до страйку і блокування траси Доманово-Ковель-Чернівці.

Докладно – у сюжеті кореспондента телекомпанії TV-4.