“Укроборонпром” почне виробляти зброю за стандартами НАТО, вже створили робочу групу

images“Укроборонпром” та НАТО створять робочу групу для впровадження у виробництво стандартів Альянсу. Про це повідомляє прес-служба концерну.

Повідомляється, що це обговорювалося на зустрічі гендиректора концерну Романа Романова з керівником управління Департаменту оборонних інвестицій міжнародного секретаріату НАТО, генерал-майором Генриком Дамом.

“Генрік Дам, зі свого боку, зазначив, що впровадження кодифікації НАТО в Україні – це необхідний крок для ефективного співробітництва з країнами-членами Альянсу. У відповідь керівництво “Укроборонпрому” ініціює створення відповідної робочої групи.

Роман Романов також повідомив, що концерн обов’язково буде брати участь у роботі конференції національних директорів НАТО з озброєння країн-членів в жовтні 2014 року”, – сказано в повідомленні.

Наголошується, що сторони обговорили аспекти оборонно-технічного співробітництва України з Альянсом. Зокрема, йшлося про забезпечення (NSPA) і координації дій в рамках промислово-консультативної групи Альянсу, а також активному впровадженні стандартів НАТО.

Нагадаємо, раніше повідомлялося, що Міноборони переглядає концепцію обороноздатності України.