Україну виведе з кризи лише технічний уряд – заступник держсекретаря США

indexСполучені Штати Америки розраховують на створення технічного уряду для виходу з кризи – про це заявила заступник держсекретаря США Вікторія Нуланд.


“Наше повідомлення дуже чітке: перше і найголовніше питання – це деескалація напруги на вулиці”, – сказала вона на прес-конференції, говорячи про результати зустрічей з керівництвом України та опозиції.

За її словами, дуже важливо дати українцям впевненість у тому, що влада захищатиме права людини і вирішить ситуацію без насильства.

“І друге питання – це підтримка тих представників української системи, які разом працюють над Конституцією, над конституційною і виборчою реформами, які будуть необхідні для створення технічного уряду, з яким зможе зважено працювати міжнародне співтовариство для відновлення економічного процвітання і безпеки в Україні”, – зазначила В.Нуланд.

Зазначимо, в ці дні в Києві з візитом перебуває помічник Державного секретаря США з питань Європи та Євразії Вікторія Нуланд. Вчора вона зустрілась з Президентом України Віктором Януковичем, на якій він запевнив представника США у готовності продовжити діалог з опозицією.

УНН