10 українців замерзли насмерть вдома – МОЗ оприлюднило страшну статистику смертей від переохолодження

ф1Від початку морозів в Україні замерли на смерть чотири десятки людей, одинадцять – за останню добу. Про це повідомляє Міністерство охорони здоров’я України.

За даними, які сьогодні навела представник МОЗ, десятеро із сорока загиблих від переохолодження українців, померли від холоду в приміщеннях, та більшість – на вулиці.

“Станом на ранок 869 осіб звернулися за допомогою у медичні установи, з них госпіталізовано 753 людини. На жаль, є 40 смертельних випадків. Ще вчора було 29 осіб… Із 40-ка у медичних установах померли три людини, на вулиці – 27 осіб і 10 – у будинках”, – цитує начальника управління екстреної медичної допомоги Міністерства охорони здоров’я Тетяну Тимошенко ЛІГА.net.

У МОЗ проінформували, що найбільшу кількість смертей від переохолодження зафіксували в Рівненській, Львівській та Миколаївській областях.

Читайте також: Як уникнути переохолодження та обмороження — практичні поради (Інфографіка)

Щодо смертей від грипу, то за перший тиждень 2017 року в Україні від ускладнень грипу померли шестеро: двоє, в тому числі одна дитина, у Львівській області, двоє у Запорізькій та по одному летальному випадку зареєстровано в Черкаській і Донецькій областях.

Епідпоріг зараз перевищений в 13 областях України. Найвищий показник захворюваності на грип та ГРВІ у Волинській області, найнижчий – у Луганській.