“Українці вийшли на майдани, бо вони нас уже дістали!” – Олексій Кайда

«IMG_9373-nМи і далі блокуватимемо державні установи. Треба не давати можливости працювати цій злочинній владі. Бо чим менше вони працюють – тим менше у нас крадуть грошей", - так заявив сьогоднів народний депутат України від ВО "Свобода" Олексій Кайда під час акції протесту біля Адміністрації Президента з вимогою до Віктора Януковича підписати Указ про відставку Уряду.

"По всій Україні відбуваються багатотисячні мітинги проти бандитської влади Януковича. Українці вийшли на майдани не за гроші, машини чи маєтки в Межигір'ї – ми вийшли, бо вони нас уже дістали!", - сказав Олексій Кайда.

"Вони перегнули палку, піднявши руку на майбутнє України – на наших дітей. І сьогодні ми висловлюємо свій протест. Сьогодні було заблоковано роботу Тернопільської облдержадміністрації. Сьогодні на позачерговій сесії Гусятинської райради депутати відправили у відставку голову ради Надію Хоптян – представницю фракції Партії регіонів. Ми і далі блокуватимемо державні установи. Треба не давати можливости працювати цій злочинній владі. Бо чим менше вони працюють – тим менше у нас крадуть грошей", – наголосив Олексій Кайда.