Українці розповіли, як відзначали День Незалежності України у Турції

фото:  Кримські новини
фото: Кримські новини

У рамках свята відбувся великий концерт за участю художніх колективів з України, зокрема колективів “Берегиня”, “Калина”, “Соната”, а також етно-гурту “Боговиця” з Київщини і народного ансамблю танцю “Світанок” з Шостки, пишуть Кримські новини.

У заходах взяли участь заступник мера Анталії Бедруллах Ерчін, перший секретар посольства України в Туреччині Ореста Старак, представник кримськотатарської діаспори Реджеп Бастирмаджі, неурядові організації.

Заступник мера міста висловив задоволення дружніми відносинами між Туреччиною і Україною.

Перший секретар посольства України в Туреччині, у свою чергу, висловила надію на подальше поглиблення міждержавних відносин і деокупацію Криму.

Голова Товариства української культури і мистецтва в Анталії Олеся Мерджан подякувала владі міста за можливість провести святкові заходи.

— Туреччина ніколи не зменшувала підтримку України в питанні Криму і ми ніколи не забудемо цю підтримку. Я сподіваюся, що у недалекому майбутньому Крим звільнять від російської окупації.

Реджеп Бастирмаджі також висловив надію на якнайшвидшу деокупацію Криму.

Свято розпочалося з частування гостей українськими стравами. Після цього почалися народні розваги: ​​майстер-класи з гопака, стародавня гра "зайчик". Учасники отримали подарунки з України.