Українці по всьому світу збирають свої Євромайдани

діаспора_фотоУкраїнці по всьому світу збираються вийти на вулиці на знак протесту проти згортання євроінтеграції України. Акції протесту вже  розпочалися у багатьох містах Європи, США та Канади, повідомляє  Медіапортал української діаспори VIDIA.

У Facebook одне за одним з’являються анонси майбутніх протестних акцій.  Так, українців у Польщі  закликають  вийти на пікет у Варшаві в неділю, 24 листопада.  Акція на підтримку угоди про асоціацію з ЄС має розпочатися о 13:30 під Посольством України у Польщі.

«Будьте патріотами не лише онлайн! Підтримаємо наших братів та сестер, які  вишли на майдани у Києві та інших містах України та поза її межами. Розповсюджуйте цю подію серед друзів, та приводьте їх із собою! Нас є багато, та незалежно від того де ми проживаємо чи народились ми – один народ, одна нація!», – закликають активісти зустрітись українців, які знаходяться у Кракові.

«Це може бути нова українська революція, а може – просто ще один важливий крок до прокидання українців від вічного сну під назвою “Хтось інший це за мене зробить”. Так чи інакше – Берлін приєднується! В неділю 24 листопада 2013 о 12 годині збираємося біля Бранденбурзьких воріт. Приходьте на 15-20 хвилин раніше, щоб всім знайтися»,  - зазначено у запрошенні  в соцмережах для українців у Німеччині.

Українці Італії також уже заявили про свій протест проти призупинення підготовки до підписання угоди про асоціацію з ЄС. Перша акція протесту відбулася  у Римі, коло базиліки св. Софія (Via di Boccea 478).

Український конгресовий комітет Америки закликає українців у Нью-Йорку до протесту. Також, акції відбудуться у Пармі та Клівленді, Чикаго, Сан-Франциско, Вашингтоні. У Канаді українці збираються в Торонто.

Усіх просять приходити із прапорами України та ЄС. Також українці зберуться у Брюсселі, Відні, Парижі, Лісабоні, Женеві та Таллінні. Українці Великобританії уже збиралися на Парламентській площі у Лондоні.

Світовий Конгрес Українців уже засудив рішення владних структур України щодо зупинки процесу підготовки до укладання Угоди про асоціацію між ЄС і Україною та відновлення активного діалогу з Російською Федерацією та іншими країнами Митного союзу.