Український журналіст, який побував на окупованому Донбасі, вказав на винуватців підриву вантажівки КП “Вода Донбасу” (Відео)

Наслідки розстрілю бойовиками машини комунальників на окупвоанмоу Донбасі
Наслідки розстрілу бойовиками машини комунальників на окупвоанмоу Донбасі

Підрив вантажівки  на окупованому Донбасі 10 січня з метою дискредитації українських військових, найімовірніше, вчинили російські спецпідрозділи, якими на окупованому Донбасі командують спеціально надіслані з РФ командири російської військової розвідки.

Про це повідомив журналіст ТСН. Тиждень Андрій Цаплієнко.

Разом із розвідгрупою українських військових, які тримають оборону на передовій Донбасу, журналіст побував за лінією фронту біля окупованої “ДНР” Ясинуватої. Телефон за координатами GPS вказував, що це вже територія, тимчасово не підконтрольна Україні.

Читайте також: Є поранені: на окупованому Донбасі біля лінії фронту вибухнула і дощенту згоріла машина комунальників (Фото, Відео)

Як повідомив український журналіст, щоб пробратись для пострілу по вантажівці комунальників, як про це заявляє російська пропаганда, БМП ЗСУ треба було пройти до лінії фронту щонайменше кілометр. Однак глибина снігу, що випав попереднього тижня на Донбасі, така велика, що зробити це фізично неможливо: БМП просто застрягне в метрових снігах. Це ще раз доводить брехливість заяв бойовиків.

Натомість, повідомляє журналіст, на окупованооу Донбасі є немало офіцерів ГУР РФ, спеціально надісланих Росією на Донбас для втілення бойовиками подібрних провокацій. Один із таких офіцерів російської розвідки, який нещодавно “засвітився” на Донбасі, – підполковник армії РФ Олександр Сазонов.

Не виключено, що це під його командуванням бойовики 10 січня розстріляли машину комунальників на окупованмоу Донбасі.

Читайте також: Опубліковані кадри, як на окупованому Донбасі палала вантажівка, біля якої порядкували бойовики (Відео)

Подробиці – у сюжеті ТСН. Тиждень