Український телеканал NewsOne відмовився від телемосту з Росією у зв’язку з “загрозою нападу на канал”

ф1На каналі NewsOne заявили, що після анонсу телемосту, який мав відбутися 12 липня, почався шквал критити на адресу телеканалу і прямі погрози творчому колективу.

Саме з міркувань безпеки, заявив сайт телеканалу, NewsOne відмовляєтсья від цього телевізійного проекту.

“Ми вважаємо, що людське життя є головною і абсолютною цінністю, і тому питання припинення війни, встановлення миру і повернення українських полонених додому повинні бути головним питанням для обговорення всіма українськими ЗМІ. Хіба повинні журналісти, які проголошують такий порядок, жити в страху за свої сім’ї? Тому телеканал  NewsOne повідомляє про те, що в зв’язку з інформаційною кампанією проти своїх журналістів, загрозою нападу на канал і використанням його імені в передвиборній кампанії ряду українських партій, ми змушені припинити підготовку телемарафону “Треба поговорити””, – сказано у заяві NewsOne.

Читайте також: Кремлівський пропагандист анонсував телеміст з українським телеканалом Медведчука між РФ і Україною (Відео)

Як повідомляла раніше ІА «7 Днів-Україна», 7 липня кремлівський пропагандистст Дмитро Кисельов на забороненому в Україні телееканалі “Россия24” анонсував телеміст під назвою “Треба поговорити”. Цей телеміст з української сторони мав забезпечувати близький до кума Путіна телеканал.

Читайте також:«Ми попереджаємо», — у партії Порошенка жорстко зреагували на анонс телемосту з російськими окупантами

Можливість телемосту з країно-агресором сколихнуло українське суспільство.

Читайте також: «Давайте поговорим», — Зеленський екстрено звернувся до українців і Путіна (Відео)

На це зреагував Президент України, заявивши, що такий телеміст з Росією – це спосіб розколоти Україну.