Український суд вважає, що Віктор Медведчук є злочинцем – Парубій

111Слова народного депутата України Андрія Парубія в адрес лідера громадського об’єднання «Український вибір» Віктора Медведчука – «злочинець», не є такими, що ображають честь та гідність людини. Такого висновку дійшов український суд, розглядаючи позов Віктора Медведчука. Про це на своїй сторінці у facebook написав Андрій Парубій.

Окрім цього він нагадав, що влітку цього року обізвав Медведчука злочинцем, котрий причетний до російського вторгнення.

“Медведчук є одним із ключових організаторів і тих, хто готував заколот в Україні, і який давав ґрунт для того, щоб російські війська вторглися на територію України”, – повторив стою літню заяву Парубій.

“Не побоюсь заявити, що ця моя заява і її суспільний резонанс вибили Медведчука з переговорного процесу в Мінську. Вважаю це своїм внеском”, – додав політик.

Також екс-секретар РНБО нагадав, що саме через цю заяву Віктор Медведчук подав на нього до суду за образу «честі і гідності», оцінивши її в одну гривню та переміг. Але в свою чергу Парубій пообіцяв подати апеляцію та довести справу до кінця.

“Отже, повідомляю: Апеляційний суд Києва скасував рішення суду першої інстанції та відмовив Медведчуку в задоволенні його позову. Таким чином, всі спроби Медведчука через суд переконати суспільство, що він не злочинець повністю провалились”, – резюмував політик.