Український серіал про Чорнобиль змагатиметься за VES Awards з “Іграми престолів”

imagesУкраїнський міні-серіал “Метелики” було номіновано одразу на дві нагороди голлівудської премії в галузі візуальних ефектів – VES Awards.

Список цьогорічних номінантів оприлюднив сайт премії.

Стрічка Віталія Воробйова, події якої розгортаються на тлі Чорнобильської катастрофи, боротиметься за перемогу у двох категоріях: “Видатні візуальні спецефекти у телевізійній програмі” (Outstanding Visual Effects in a Broadcast Program)та “Видатна локація для реклами або телевізійної програми” (Outstanding Created Environment in a Commercial or Broadcast Program).

Конкуренцію українській стрічці складають такі помітні серіали, як “Гра престолів” (Game of Thrones), “Щит” (Agents of S.H.I.E.L.D.), “Майже людина” (Battlestar Galactica), “Зоряний крейсер Галактика” (Battlestar Galactica) та “Пекло на колесах” (Hell On Wheels).

Події фільму відбуваються у 1986 році. Десятикласниця з сестрою їдуть в гості до Прип'яті, і на їх очах стається вибух на четвертому енергоблоці ЧАЕС. Батько дівчат гине під час ліквідації аварії.

Картина складається з чотирьох серій. Вона вийшла у 2013 році до 27-ї річниці Чорнобильської катастрофи.
Церемонія нагородження 12-ї щорічної премії VES Awards відбудеться 12 лютого у Беверлі Хіллз, Каліфорнія. Журі щороку відзначає відеороботи (стрічки, серіали, телевізійні програми, рекламу) із найкращими візуальними ефектами та нагороджує фахівців, які їх створювали.

Джерело: Espreso.tv