Український режисер змонтував фільм про сприйняття українців іноземцями (Відео)

im578x383-123456 років, 89 стрічок і одна однобока історія про Україну» – під такою назвою Андрій Приймаченко виклав свій фільм-дослід у мережу.

Український режисер вирішив зібрати в один фільм всі сцени з північноамериканських фільмів та серіалів, де згадується Україна або українське. Про це він повідомив на своїй сторінці у Фейсбук.

Назва відеонарізки розкриває сутність задуму: митець упорядкував епізоди з 89 стрічок за 56 років, аби можна було відслідкувати видозміну стереотипу про Україну.

«Ми знімаємо різні ролики, рекламуючи Україну. Ми пишемо різні звернення, петиції, прохання до представників Західного світу. Ми хочемо, аби Західний світ нас спробував побачити, зрозуміти. Але ж ми поняття не маємо, що вони про нас думають і якими вони нас уявляють», – написав Андрій Приймаченко.

Представлені в роботі молодого режисера епізоди – це саме ті картинки, які випливають в голові іноземців щоразу, як вони чують слово «Україна», зазначає Приймаченко.

Читайте також. Фільм “Плем’я” українського режисера отримав головний приз Каннського тижня критиків

«У цьому фільмі-досліді ми зможемо побачити не тільки те, якими нас уявляють на Заході, а і те, над чим нам варто працювати, що потрібно змінити у нас самих», – підсумував автор фільму-досліду.