Український хор у Румунії виконав легендарний твір Тараса Шевенка на сто голосів

фото: медіаресурс УГКЦ
фото: медіаресурс УГКЦ

«Реве та стогне Дніпр широкий» на вірші Тараса Шевченка виконав  Чернівецький владика Йосафат (Мощич) разом з українцями у соляній шахті на глибині  близько ста метрів, повідомляє сайт УГКЦ.

15 серпня 2018 року Чернівецький єпископ Йосафат (Мощич) разом із вірними катедрального собору Успіння Пресвятої Богородиці у м. Чернівці відбув одноденну прощу українськими стежками до Успенської парафії УГКЦ Румунії в містечко Качіка. Парох громади отець Николай Николаїшин, декан Буковинського деканату УГКЦ в Румунії, сердечно просив єпископа з України молитовно підтримати українців Румунії. Владика Йосафат прийняв запрошення і одразу дав розпорядження адміністратору катедри організувати спільну духовно-культурну програму.

Читайте також: Чому жінки не можуть бути священиками? — Предстоятель УПЦ КП Філарет пояснив причини

На Архиєрейську Службу Божу до Качики прибули 11 душпастирів, які обслуговують українські парафії Румунії на чолі з генеральним вікарієм отцем Михайлом Дубовичем. Супроводжував Божественну Літургію хор «Осанна» Чернівецького катедрального собору. Після молитви та храмового обходу святині на парафіян і гостей чекала мистецька програма, яку підготували Союз українців Румунії та Народні артисти України Оксана Савчук та Іван Кавацюк – дует «Писанка». До речі, українські співаки тут, у Румунії добре відомі і не тільки українській публіці.

Українці з Качики сердечно подякували владиці Йосафату, що хоч на один день зібрав їх, буковинців, в одну християнську родину.