Український “Богдан” випустив новий китайський седан (Фото)

414345_20131210123042На автомобільному заводі “Богдан” у Черкасах розпочалося повномасштабне виробництво автомобілів JAC. З конвеєра зійшли перші седани JAC J5, які виробляються з рівнем локалізації понад 51%.

Виробничий цикл охоплює зварювання кузовних панелей, фарбування і ґрунтування, складання з використанням комплектуючих понад 30 українських постачальників. Седани J5 будуть продаватися як на внутрішньому ринку, так і в інших країнах.

Вартість авто в різних комплектаціях знижена в середньому на 10 тис. грн, тоді як кросовер S5 після початку виробництва стане дешевшим на 15 тис. грн порівняно з авто, імпортованим з Китаю.

Нагадаємо, корпорація “Богдан” почала повномасштабне виробництво легкових автомобілів JAC на автозаводі в Черкасах у серпні. “Богдан” також веде активні переговори з Great Wall і Lifan про можливість виробництва їхньої продукції в країні. Після запровадження в Україні спеціальних мит на імпортні автомобілі група АІС, що володіє Кременчуцьким автоскладальним заводом, відновила виробництво Geely MK і почала складати моделі Emgrand 7.

За матеріалами NEWSru.ua