Українському політв’язню Павлу Грибу Росія продовжила арешт до січня наступного року

павло гриб -під дерев хатоюВикраденому в Білорусі 24 серпня громадянину України Павлу Грибу російський суд продовжив тримання під вартою до початку наступного року – 4 січня 2018-го.

Таке рішення прийняв сьогодні суд в Краснодарі.

Про це журналіста у Києві розповів батько 19-річного громадянина України, якого ФСБ РФ викрала з території Білорусі.

Читайте також: Викраденого в Білорусі українця Павла Гриба Росія офіційно звинуватила в тероризмі (Відео)

Батько розповів, що, за словами адвоката Андрія Сабініна, Павло виглядає дуже погано, має червоні очі та висипи на шкірі. Необхідні ліки він не отримує. Сам хлопець поскаржився російському адвокату на погане самопочуття та кровотечі.

“Мене як батька дуже хвилює стан здоров’я мого сина і той факт, що він не отримує належне лікування”, – сказав Ігор Гриб.

Батько повідомив, що днями отримав відповідь від президента РФ Володимира Путіна та ФСБ Росії по Краснодарському краю на запитання щодо подробиць затримання Павла Гриба.

“Говорять, що він був затриманий на території Росії. Але це повна брехня. Бо в мене є достовірна інформація, що він був затриманий на території Білорусі”, – сказав батько.

Читайте також: Російський суд заочно арештував Павла Гриба ще до його виїзду з України — адвокат розповів подробиці викрадення