Українські зірки закликали молодь не продавати свій голос на виборах (Відео)

unnamed (1)Перед парламентськими виборами 26 жовтня 2014 розпочався другий етап молодіжної мобілізаційної кампанії «Твій Голос!»  Українські зірки знову підтримали проект, і закликали молодь не продавати свої голоси політичним партіям та кандидатам. 

Після надходження інформації про те, що політичні партії і кандидати в депутати почали купувати голоси молоді, було прийнято рішення продовжити інформаційну кампанію «Твій голос!». Цього разу мета проекту – розповісти молоді, яку велику відповідальність несе в собі продаж голосу.

Читайте також. Як зірки українського шоу-бізнесу привітали Путіна з днем народження (Відео)

Українські зірки різко висловились про людей, які продають свої голоси.

Співачка і громадська активістка Руслана: «Я вважаю людей, котрі продають свої голоси – зрадниками! Зрадниками країни, своїх близьких і самих себе. Продаючи свій голос, ви крадете у країни майбутнє, а у своїх рідних крадете право жити в чесній державі. Адже кожні вибори – це можливість створити нову історію. Голосуйте по совісті, не продавайте свій голос!»

Співачка Світлана Тарабарова: «Не люблю безвідповідальних і недалекоглядних людей. Продаючи свій голос, не замислюючись про наслідки, людина руйнує не лише своє майбутнє, а й майбутнє мільйонів… Час думати не тільки про себе, час змін! Твій голос не продається, він безцінний, як і ти!»

Телеведучий Олександр Педан: «Людина, яка продає свій голос – продає своє майбутнє. Та й фіг з ним, може воно вас не цікавить. Але це майбутнє і ваших дітей! Не страшно брати на себе таку відповідальність?!»

Лідер гурту «Друга Ріка» Валерій Харчишин: «Продавати свій голос – це все одно, що продати свою країну, продати своє майбутні. Уявіть собі, що завтра ви будете жити в якомусь лайні. Не в своїй країні, не в своєму будинку, не в своїй квартирі. Для мене це так. Так що, не продавайте свій голос – думайте головою!»

Телеведуча та співачка Ольга Цибульська: «Нас ображає, коли щось несправедливо. Ми хочемо, щоб Правда правила світом. Думаючи про продаж голосу, запитай себе: «Чи зможу я спати в одному ліжку зі своєю Совістю? Чи хочу я, щоб мене безцінного (безцінну) купили, як рибу на базарі?» В наш час можливо все. І Мир зі Справедливістю також. Ти тільки себе не продавай!»

Нагадаємо, що «Твій голос!» Організувала активна молодь, а ініціював проект молодіжний лідер Олександр Санченко. Вперше інформаційна кампанія проводилась перед президентськими виборами з закликом «Твій голос – твоє майбутнє!». Українські зірки, теле- і радіоведучі, спортсмени, громадські діячі та бізнесмени закликали молодь прийти і проголосувати на виборах Президента України 25 травня 2014.

Джерело: Прес-служба проекту “Твій Голос”