Українські зірки з жахом прокоментували падіння пасажирського літака Boeing-777

383985317
Руслана впевнена, що за терактом стоїть Росія

Українські співаки не лишилися осторонь жахливої трагедії, яка сталася у четвер.

Падіння пасажирського літака Boeing 777 змусило артистів задуматися над безпекою свого власного життя. На сторінках у соцмережах вітчизняні співаки виразили співчуття сім’ям загиблих під час теракту.

Співачка Джамала написала, що на борту літака могла опинитися і вона сама:

“У цьому літаку міг бути кожен з нас… Могла бути і я… 3 дні тому летіла з Амстердама… І вже не важливо в якому напрямку. І які гарантії? Немає. Той хто уявив себе Богом на землі, дуже скоро відчує все і вся на собі”, – впевнена артистка.

Читайте також. Уточнена кількість загиблих у катастрофі Боїнга – 298 осіб

У свою чергу співак Віталій Козловський доволі експресивно відреагував на подію і навіть не обійшлося без нецензурних слів:

"Якесь суцільне зло і морок ... Та скільки це ще бл *дь буде тривати?! Коли всі ці чорти вимруть, щоб дати людям жити нормально. Душа болить ... Реалії перетворюється на фільм жахів", - висловився Козловський.

 

Активістка Євромайдану, співачка Руслана переконана, що у трагедії винні терористи, які встигли похвалитися цим, однак в певний момент дали "задній хід":

"Щойно загинули мирні безвинні люди. Літак був збитий терористами. Вони вже встигли похвалитись цим, але зараз "включили задній хід". Мої співчуття родинам, хоча їм мабуть зараз вже ніхто і ніщо не пояснить - за що? І чому?! Терористи.... Ми маємо показати світові, що таке тероризм, що світ - у небезпеці. Світової безпеки немає. Все це фінансує Путін! Переляканий Путін і Медвєдєв вже дали свою реакцію, погрожуючи холодною війною. Ми ж повинні показати тепло і любов, велике чуйне українське серце. Чужої біди не існує", - підсумувала Руслана.

 

Нагадаємо, вчора пасажирський літак Boeing 777, який належав малайзійським авіалініям, впав на території України неподалік від кордону з Росією. На борту було 280 пасажирів, з них 80 дітей, і 15 членів екіпажу. Всі пасажири загинули.

Джерело: ТСН