Українські жінки пішли у високі технології – статистика

жінкомпЦього року кількість жінок , що працюють у сфері інформаційних технологій , зросла майже вдвічі порівняно з минулорічними показниками . Про це свідчать дані американського Бюро трудової статистики (Бюро трудової статистики , BLS ) .

Згідно з даними , за результатами 2012 року, жінки займали 34 % високотехнологічних робочих місць. У нинішньому році показник зріс майже вдвічі, тобто частка працевлаштованих фахівців чоловічої статі на ІТ- ринку склала 40 %.

Нагадаємо , в Україні сфера інформаційних технологій є другим за рівнем популярності серед видів діяльності вітчизняних підприємців. В цей же час країна щорічно втрачає 200-300 млн доларів ВВП за виїзду за кордон 5-6 тис. кваліфікованих ІТ -фахівців. Щоб попередити таку тенденцію , в Україні планують реалізувати Національний проект “Технополіс” .

- Метою законопроекту є створення умов для прискореного розвитку інтелектуальноємкого бізнесу в межах складових національного проекту" Технополіс " в Україні , залучення прямих іноземних інвестицій , впровадження новітніх технологій та кращого світового досвіду. Ми сподіваємося , що цей закон сприятиме залученню іноземних інвесторів і тих компаній , які не виробляють свій програмний продукт в Україні . У цьому законопроекті визначено пріоритетні регіони - це Київ , Харків , Дніпропетровськ , Одеса та Львів. Тому майже вся країна буде охоплена проектом " , - сказав голова Комітету ВР з питань інформатизації Валерій Омельченко.

Джерело - Finance.