Українські військові збили безпілотник, що пролітав над військовою частиною

безпілотник в небіТрьох людей, які керували дроном, затримали і передали в руки поліції.

Як повідомляє Генштаб ЗСУ, безпілотник запускали сьогодні вранці невідомі. Їх, а також безпілотник помітили військові, які енсли варту.

“Сьогодні, у п’ятницю 28 квітня, близько 11.40 над адміністративно-господарською територією однієї з військових частин Збройних Сил України було виявлено безпілотний літальний апарат (БПЛА). Військовослужбовці добового наряду збили БПЛА з використанням стрілецької зброї. Водночас добовим нарядом цієї військової частини затримано трьох осіб, які здійснювали керування БПЛА та несанкціонований запуск над військовим об’єктом.
Затриманих передано представникам Національній поліції України.

Начальник Генерального штабу – Головнокомандувач Збройних Сил України генерал армії України Віктор Муженко прийняв рішення про заохочення військовослужбовців, які виявили пильність та відмінність під час несення служби в добовому наряді”, – йдеться в повідомленні.

Генеральний штаб Збройних Сил України застерігає від провокаційних дій поруч з військовими частинами. Адже військовослужбовці добових нарядів, відповідно до статутних обов’язків, мають право застосовувати зброю під час несення служи.

Будь-які БПЛА над військовими частинами та розташуваннями військових підрозділів, а також над базами, складами та арсеналами або на підльоті до них будуть збиватися без попереджень, причетні до таких інцидентів особи – затримуватися та притягатися до відповідальності згідно з законодавством України.

Звертаємось до громадян з проханням повідомляти правоохоронні органи про підозрілих осіб поруч з військовими об’єктами або в місцях розташування військ.