Українські військові у Кримському тримають оборону серед потрощеної техніки терористів (Фото)

Кримське-вказівник без зелені і снігуЧерговим фейком та брехливою пропагандою є недавнє “повідомлення” бойовиків, що вони, мовляв, “взяли” Кримське. Позиції у цьому селі на Луганщині і далі утримують українські військові, хоч бойовики обстрілюють їх і під час режиму тиші.

Як повідомляють в РНБО, село “охороняють найкращі підрозділи з 80-ї окремої аеромобільної бригади та 24-ї окремої механізованої бригади. Хлопці в окопах відверто сміються з таких повідомлень” бойовиків.

Саме ж село дуже постраждало від обстрілів бойовиків. Про це свідчать фото, зроблені 4 березня українськими військовими кореспондентами.Кримське-хати знищені без зелені і снігу

Читайте також. Російські «казачки» з Сокільників обстріляли українських вояків біля Кримського (Відео)

Навколо позицій українських військових гниє та іржавіє чимало розгромленої військової техніки бойовиків, що її вони отримували з Росії і втрачали в боях з українськими оборонцями Кримського.

Мешканці села, які раніше під впливом пропаганди бойовиків тікали з рідних домівок на піконтрольну терористам територію, тепер, наївшись досхочу “руского міра”. повертаються додому – в Україну.

80-аеромоб вояка з шевроном крупноТак, мешканець Кримського Андрій, який повернувся з території бойовиків у рідне село, розповів:

«Справжніми бандитами виявилися ті, хто називав себе нашими визволителями. Нас просто пограбували в пунктах пересилки біженців. А потім всіх чоловіків під страхом фізичної розправи змушували вступати до лав бойовиків. Я вирішив повернутися додому. Українські солдати-десантники нас нагодували, допомогли мені розмінувати будинок і подвір’я від російських снарядів. Тепер я знаю ціну російській пропагандистської брехні».

Кримське-укр вояки без зелені і снігуБТР бойовиків знищений і ржавий під Кримським