Українські військові на Донбасі покращили своє тактичне становище – штаб ООС

АТО-прапор Укр над терикономШтаб операції Об’єднаних сил підтвердив тактичний успіх українських військових на Донбасі на одній із ділянок фронту.

Про це штаб  ООС повідомив на своїй сторінці у Фейсбук.

Де саме бійці ЗСУ просунулись вперед, у штабі не повідомили, однак подякували у зверненні журналістам та волонтерам за нерозголошення важливих для українських віськових даних.

“Сьогодні командири, сержанти та солдати, які безпосередньо виконують завдання з відновлення територіальної цілісності України, повідомлять українському суспільству про покращення тактичного положення на одному із напрямків в районі проведення операції Об’єднаних сил”, – йдеться в повідомленні.

Читайте також: Бійці ЗСУ взяли під контроль важливий населений пункт Донбасу — окупанти скаженіють (Мапа, Відео)

Як повідомляла раніше ІА «7 Днів-Україна», у кінці минулого тижня з’явилась інформація, що українські військові просунулись вперед у передмісті окупованої “ДНР” Горлівки, взявши під свій контроль селище Чигарі у її передмісті.

Читайте також: Стало відомо, який саме підрозділ ЗСУ відібрав в окупантів підходи до Горлівки

Бойовики, намагаючись виправдатись перез своїм командуванням за втрату позицій почали розганяти в мережі фейк, що начебто українські віськові в Чигарях опинились у вкрай важкому положенні в оточенні і просять окупантів випустити їх “зеленим коридором”. Бойовики навіть записали фекове звернення “бійця ЗСУ”.

Читайте також: Штаб операції Об’єднаних сил зреагував на повідомлення про просування ЗСУ на Донбасі

Цю пропагандистську брехню окупантів вдразу розпізнали.

Читайте також: ЗСУ просунулась на Донбасі на 2 км — бойовики у відповідь поширюють фейкове «звернення» (Відео)

Зазначимо, що волонтер Юрій Мисягін повідомив про просування вперед українських військових на одній із ділянок фронту на 2 кілометри.