Як українські війська можуть звільнити Донецьк за 15 хвилин: бойовик опублікував сенсаційне відео (Відео)

Ходаковський на пк нейтральн

Окупанти Донбасу панічно бояться, що зі зміною Антитерористичної операції на операцію Об’єднаних сил українські військові візьмуться звільняти окупований Донбас.

Українські військові за 15 хвилин можуть безперешкодно і без спротиву дістатись від лінії фронту до центра окупованого Донецька — бойовики «ДНР» визнали, що абсолютно не укріпили оборону окупованого міста і протистояти українським військовим не готові. Відтак в разі боїв бійці ЗСУ швидко розіб’ють окупантів і звільнять місто.

Відео, яке це доводить, зняв один із очільників так званої «ДНР» — колишній «секретар радбезу ДНР» і екс-комбат банди «Восток» Олександр Ходаковський.

Читайте також: Такої масштабної паніки в окупантів Донбасу ще не було: самі придумали «план наступу ЗСУ» з виходом на кордон з РФ (Відео, Мапа)

Він проїхав окупованим Донецьком із центру міста в напрямку до лінії фронту і показав, що від окопів до центру Донецька бойовики не звели жодних укріплень, здатних хоча б затримати просування українських військ, тому бійці ЗСУ швидко  — хвилин за 15 — можуть зайняти Донецьк і визволити його від бойовиків.

Читайте також: «Будуть розгромлені одразу», — Стрєлков про так звані армії «ДНР» і ЛНР»

«Не вистачає лише червоної стрічки і ножиць, щоб ввійти парадом», — сказав Ходаковський.

Читайте також: Продовження вторгнення: військовий експерт проаналізував ділянки фронту на Донбасі, де окупанти можуть піти в наступ

Відео “інспекції” шляху від передових позицій окупантів до центра окупованого Донецька бойовик Ходаковський, який до початку “рускої весни” командував спецпідрозділом “Альфа” Управіління СБУ у Донецькій області, виклав у мережу.

Читайте також: Закінчення АТО і деокупація Донбасу: новий командувач Об’єднаних сил повідомив, коли почнеться операція (Відео)