Українські вертольоти знову знищують техніку і живу силу ворога – журналіст (Фото)

звантаженняУкраїнські вертольоти ведуть вогонь по російсько-терористичних військам з дуже низької висоти, щоб не наразитися на вогонь із зенітно-ракетних комплексів бойовиків. Про це повідомив журналіст Артем Шевченко у соцмережі.

«Протягом більш ніж тижневої відрядження в зону АТО вдалося поспілкуватися з армійською авіацією. Здавалося б, вона, типу, не літає. Виявилося ще й як літає. Тільки низько-низько. Як пілоти самі кажуть – на злочинно малих висотах. Щоб ЗРК противника не помітили», – розповів журналіст.

За його словами українські пілоти не лише евакуйовують поранених.

«І літають (ходять) не тільки на евакуацію поранених, яких герої-пілоти рятують сотнями. Але і наносять удари з повітря по ворогу. Але тільки не так, як раніше, коли вертушки було видно, як на долоні і збивалися ворогом, а так що супротивник навіть якщо і чує, то толком не бачить звідки по ньому шарахнуть», - зазначив Шевченко.

Як відомо, бойовики роблять щоденні «вкиди» брехливої інформації щодо збитих українських військових літаків, щоб дискредитувати ЗСУ і українську владу.

Начальник прес-центру АТО Олександр Мотузяник заявив, що інформація про збиті українські літаки – фейк. Завдяки цьому терористи «ЛНР» і «ДНР» хочуть звинуватити Україну у зриві Мінських угод, на перегляд яких вони останнім часом наполягають.