Українські спецслужби взяли “праву руку” заступника “міністра держбезпеки ДНР”

Фото - СБУ
Фото – СБУ

Високопоставленого бойовика українські спеццслужби затримали в Маріуполі, де торист виконував спецзавдання.

Як повідомили в СБУ, терорист, який обіймав “посаду” заступника командира одного з підрозділів терористичного угруповання “МГБ ДНР”шукав агентуру в українському місті і звозив туди боєприпаси і вибухівку.

“Спеціалізація цього керованого російськими спецслужбами незаконного збройного формування – вибухи у місцях масового скупчення людей, залякування населення, теракти проти представників української влади та військових”, – повідомили в Службі безпеки України.

В СБУ також додали, що 41-річний терорист від червня минулого воював за "ДНР",  підшуковував спільників на підконтрольній Україні території, організовував ввезення зброї та вибухівки до Маріуполя. Мешканець Донецька був у безпосередньому підпорядкуванні "Іспанця" – другої особи в т.зв. "МГБ".

Крім того, в СБУ повідомили, що в зоні проведення АТО затримали бойовика терористичного формування "СВД Беркут".

Він зізнався, що пройшов військову підготовку у російських інструкторів і служив стрілком у першій роті незаконного збройного формування. Бойовик охороняв центральне СІЗО Донецька, чергував на блокпості поблизу шахти Скочинського в Кіровському районі Донецька.

Бойовик підтвердив, що в складі угруповання також є громадяни Російської Федерації.