Українські розробники Facebook підтримали Євромайдан

Фото facebook.com/ostap.korkuna
Фото facebook.com/ostap.korkuna

Спільнота “Євромайдан” в соціальній мережі Facebook розповсюдило повідомлення про те, що українські розробники цієї соціальної мережі підтримують Євромайдан. “Facebook також підтримує #Євромайдан, скажімо відверто без Facebook не було б ЕвроМайдана. Спасибі Вам, передавайте вітання Марку від українського народу”, – написано в повідомленні.

На підтвердження цього приведена фотографія українських розробників авторства Остапа Коркуна, який написав: “Я і мої колеги українці підтримуємо #Євромайдан… і Фейсбук”.

Нагадаємо, генеральний директор Microsoft Україна Дмитро Шимків тимчасово склав повноваження і взяв безстрокову відпустку, щоб вийти на Євромайдан. “Агресивні дії силових структур неприпустимі в демократичній країні! Тому сьогодні я тимчасово склав повноваження генерального директора Microsoft Україна. Я вирушаю на площу знову захищати права і свободи своїх співвітчизників”, – написав він у Facebook.

Раніше гендиректор " Яндекс Україна" Сергій Петренко закликав людей бойкотувати Партію регіонів. "Чесна людина може бути не в змозі позбутися від бандитів, але не зобов'язаний радіти і проявляти якусь ввічливість до них",- написав Петренко у своєму блозі.

"Навпаки - їх треба бойкотувати. Не вітатися, не спілкуватися, не простягати руки не брати участь в подіях, в яких вони беруть участь. Чесні люди можуть жити, викресливши цих упирів з свого оточення і виключивши контакти з ними",- вважає він.

"Це не позиція компанії - Яндекс не втручається в політичні події - але моя особиста позиція як людини",- пояснив Сергій Петренко кореспонденту ЛІГАБізнесІнформ. Втім, за його словами, багато співробітники українського Яндекса вийшли на Майдан. "Особисто я зараз в Одесі, але скоро буду летіти у відрядження в Київ, і планую в цей час теж вийти на Майдан",- додав він.

Павло Дуров, засновник соцмережі ВКонтакте також підтримав Євромайдан. "Сподіваюся, що поточні громадські виступи в Києві приведуть до позитивних змін. Очевидно, що цей чудовий народ заслуговує більш високого інтелектуального і морального рівня своїх правителів", - заявив Павло Дуров.

Джерело: ЛIГАБiзнесIнформ