Українські партизани знищили на околицях Донецька двох військових ЗС Росії

1Українське підпілля, яке діє на окупованих бойовиками територіях Донбасу, звітує про нові досягнення. Цього разу партизанам вдалося знищити двох терористів.

«Днями зловили на східних околицях Донецька два фрукта. Якийсь Сметанников Володимир Володимирович 1987 р. н. та Говоров Олександр Сергійович 1984 р. н. Хлопці неговіркі трапилися. Але в результаті попросили передати привіт Головному розвідуправлінню ГШ РФ. Дивно, чому…», – розповіли підпільники.

Зі сказаного можна зробити висновки, що знищені бойовики, швидше за все, були російськими найманцями. Про те, що їх таки знешкодили бійці повідомили поки що усно, однак обіцяють надати докази вже незабаром.

«Цій самій конторі хочемо сказати, що шукати їх вже марно, оскільки ми не в тому становищі, що б тягати за собою полонених», – пояснили партизани.

Нагадаємо, нещодавно підпільні бійці знищили 2 коректувальників та 2 терористів «Беркуту». Підпільники підкріпили свої слова фотозвітом.

Вони також додали, що партизанський рух на Донбасі набирає обертів. Так, за словами бійців, за останній місяць до них долучилося 11 осіб, які хочуть протистояти терористам і російським військовим.

Преса України