Українські музиканти дали тріумфальний концерт у Франції

фото: сайт Запорізької ОДА
фото: сайт Запорізької ОДА

Нещодавно студенти й викладачі Запорізького музичного училища ім. П. Майбороди повернулися з подорожі до Франції.  Поїздка до Франції стала продовженням Всеукраїнського фестивалю-конкурсу  „Баянне коло на Запоріжжі”, в якому взяли участь більше ста молодих музикантів із 20 міст України.

Цей мистецький захід проводиться за підтримки Департаменту  культури, туризму, національностей та релігій Запорізької обласної держадміністрації, на який з обласного бюджету було виділено 85 тис.грн, повідомляє сайт Запорізької ОДА.

Гостем фестивалю „Баянне коло на Запоріжжі” цього року була Надзвичайний і Повноважний посол Франції в Україні мадам Ізабель Дюмон, яка висловила бажання провести спільну з музучилищем культурну акцію.  Переможців „Баянного кола” Ізабель Дюмон запросила до Франції і за сприяння  посольства Франції в Україні та запорізької спільноти „Альянс Франсез” запорізькі юні музиканти та викладачі побували з концертами у французькій провінції Нормандія, а також відвідали Париж.

Як розповів директор музичного училища ім. П. Майбороди Сергій Пелюк, у Нормандії наші музиканти виступали в муніципалітетах Сен-П’єр-ан-Пор і Фекам. Усі концерти завершувалися однаково – глядачі стоячи аплодували юним виконавцям та квінтетові викладачів музучилища „Містерія”.

Також запорізькі музиканти дали неперевершений концерт у костелі міста Сен-П’єр-ан-Пор.