Українські бійці на Донбасі ліквідували одіозну жінку-бойовика (Фото)

Ліквідована на Добасі бойовик
Ліквідована на Добасі бойовик “ДНР”

Українські військові ліквідували на Донбасі бойовика “ДНР” Анастасію Слободянюк, якій приписують роман із одіозним бойовиком “Гіві”. Окупанти загибель жінки-бойовика підтвердили, щоправда, стверджують, що служила вона під командуванням не “Гіві”, а “Мотороли”.

Ця жінка з 2014-го року воювала проти сил АТО на Донбасі.

Про те, що на Донбасі український снайпер ліквідував жінку-бойовика із позивним “Білосніжка”, повідомив у мережі український користувач Ronin. За його даними, бойовика “Білосніжку” наш снайпер “зняв” неподалік Донецького аеропорту – біля селища Спартак.

ф1Бойовики "ДНР" підтвердили російським ЗМІ загибель від кулі снайпера жінки-бойовика із таким позивним.

Однак сеперетисти спростовують, що "Білосніжка" була "бойовою подругою" одіозного бойовика Михайла Толстих ("Гіві"), заявляючи, що служила бойовик під командуванням не менш одіозного терориста "Мотороли". Однак із цього підрозділу вона пішла.

Читайте також: «Реальний відморозок був», — «Гіві» про «Моторолу» у день похорону бойовика (Відео)

ф2

Читайте також: «Гідне» місце: «Гіві» поховають за межами цвинтаря між туалетом і могилою «Мотороли» (Фото)

Крім того, і жінки на фото різні (не виключено, що в єдиному першоджерелі в Твіттері про ліквідацію бойовички було помилково поданене не те фото).

Сайт "Миротворець" повідомляє про "Білосніжку" - уродженку Донбасу Анастасію Слободянюк - як про "співмешканку Михайла Толтих". Наскільки достовірна ця інформація - невідомо.

ф3

Зазначимо, що при цьому сайт "Миротворець" наводить кілька фото бойовички. На одному з них вона стоїть у строю бойовиків, на формі яких шеврон - символ саме банди "Спарта", якою командував одіозний Арсен Павлов, відомий як "Моторола".

Хоча, що також не виключено, серед бойовиків "ДНР" у різних бандах були дві жінки-бойовички з однаковими позивними.

Читайте аткож: Як зараз виглядає могила ліквідованого в «ДНР» бойовика «Мотороли» (Фото)

Та як би там не було, однієї "Білосніжки" серед бойовиків уже нема і одним ворогом в українських бійців на Донбасі стало менше. ф6