Українські бійці готові визволити Комінтернове за лічені години (Відео)

Бойовики остаточно намагаються закріпитися в населеному пункті Комінтернове, яке зайняли напередодні. Споруджують оборонні позиції, в’їзд у Комінтернове перекритий БТРом, спостерігачів ОБСЄ і взагалі будь-яких перемовників, як вчора, так і сьогодні на територію населеного пункту не впускають, йдеться в ТСН.

Учора, ближче до ночі, по позиціях українських військових було відкрито вогонь із 82-міліметрових мінометів. Після опівночі здійснювалися поодинокі обстріли, вони тривали і вдень.

Читайте також: Терористи заблокували жителів Комінтернового: з села не випускають

Просто під час зйомок працювала важка артилерія ворога. Він постійно намагається підійти впритул до наших позицій. Більше такий рух, носить розвідувальний характер – зараз терористи прочісують всю зайняту територію. Був помічений також ворожий безпілотник.

Українські бійці сумніваються в тому, що ворог спробує піти далі.

Читайте також: На захопленні Комінтернового бойовики не зупиняться — розвідка

Учора бойовики намагалися просунутись, але відразу ж змушені були відступати. Саме ж захоплення Комінтернового тут називають, радше не тактичним ходом, а показовим. Українські військові говорять, що готові прогнати непроханців за лічені години, якщо буде команда.

"Вчора зайшли, і намагалися прорватися, але не вийде. Пацани налаштовані нормально", - каже військовий.