Українські активісти приготували багато подарунків для Путіна

Активісти обговорюють з владою питання банківської блокади Криму.

Про це повідомив заступник голови комітету Верховної Ради з питань прав людини, національних меншин і міжнаціональних відносин, заступник голови міжвідомчої робочої групи Кабінету міністрів з відшкодування збитку від тимчасової окупації частини території України Георгій Логвінський, повідомляє “112 Україна”.

“У нас в рукаві залишається ще багато подарунків пану Путіну, і ми надалі будемо вимагати усіма методами захисту прав людини на півострові… Це фінансова, банківська, морська блокада, для всіх цих завдань існують свої юридичні шляхи”, – заявив Логвинський.

Читайте також: Не працюють навіть світлофори — помпезний візит Путіна електроенергії анексованому Криму не додав (Відео)

Депутат також підкреслив, що в цих питаннях вже досягнуто порозуміння між організаторами блокади і державою.

“Я думаю, що якраз у цих питаннях ми вже працюємо спільно з державою, у нас є повне розуміння з цього приводу. Єдина різниця відрізняється в тому, що може бути, ми чекаємо правильного моменту для того, щоб зробити правильні дії, в правильному часу, в правильному місці”, – зазначив депутат.

Як повідомлялося, блокада поставок товарів до окупованого Криму почалася 20 вересня з ініціативи кримськотатарської громади, потім до акції долучилися бійці “Правого сектора”. В’їзд на півострів закритий тільки для вантажівок, легкові авто та пішоходи потрапляють до Криму безперешкодно.

Читайте також: Окупанти з Криму обстріляли територію України ракетами

22 листопада через пошкодження опор ЛЕП у Херсонській області в 00:25 сталося відключення електроенергії, що надходить на територію півострова з материкової частини України.

Напередодні Ленур Іслямов – основний координатор блокади Криму – пообіцяв “морську блокаду” півострова слідом за транспортною та енергетичній.