Українське правосуддя дісталось до наступника “Мотороли”

Воха-КПБойовик, ккий воював у банді “Мотороли”, а після ліквідації терориста очолив “Спарту”, постане перед українським правосуддям. Йому загрожує 15 років позбавлення волі.

Як повідомляє прокуратура Донецької області, бойовика з позивним “Воха” судитимуть заочно.

Читайте також: Стало відомо, хто очолив банду «Спарта» після «Мотороли» — новий командир уже дав коментар (Відео)

“Установлено, що у квітні 2014 року 24-річний уродженець м. Донецька добровільно вступив до складу терористичної організації «ДНР», а саме до підрозділу її силового блоку, який дислокувався на території м. Слов’янська та Слов’янського району.

Надалі, після створення у серпні у складі незаконного збройного формування «розвідувальний батальйон «Спарта», яке очолив громадянин Російської Федерації Павлов А.С. (позивний «Моторола»),  чоловік за власною ініціативою, з ідеологічних та корисливих мотивів, вступив до складу вказаного батальйону, обравши позивний «Воха», та обійняв в ньому посаду заступника командира батальйону.

Перебуваючи на вказаній посаді, у період з серпня 2014 по жовтень 2016 року, обвинувачений спільно з Павловим А.С. здійснював керівництво даним підрозділом, а також брав участь у бойових діях проти Збройних Сил України та інших військових формувань України, задіяних у проведенні АТО в районі населених пунктів Донецьк (район аеропорту), Вуглегірськ, Шахтарськ, Сніжне, Іловайськ, Дебальцеве, Піски та Широкине.

У жовтні  2016 року, після загибелі «Мотороли», правопорушник обійняв посаду командира окремого розвідувального батальйону «Спарта» терористичної організації «ДНР», до складу якого входить близько 300 осіб”, – повідомили в прокуратурі Донецької області.

Читайте також: «На все пішло хвилини 2-3″, — наступник «Мотороли» розкрив нові подробиці вибуху в ліфті

ф1Вирок пролунає досить скоро – досудове слідство вже завершено і справа передана до суду. Бойовику загрожує 15 років позбавлення волі.

“31 липня обвинувальний акт за ч. 1 ст. 258-3 КК України (участь у терористичній організації) спрямований на розгляд до суду.  Через те, що зловмисник продовжує знаходитися на тимчасово непідконтрольній українській владі території, його судитимуть заочно. Максимальна міра покарання по вказаній статті – до 15 років позбавлення волі”, – йдеться в повідомленні.