Україна запровадила радикальні заходи на КПВВ на лінії розмежування на Донбасі через Covid-19 (Документ)

ф5Українські КПВВ на лінії розмежування на Донбасі зупинили пропуск через карантин, запроваджений у зв’язку з поширенням коронавірусу.

Перетнути лінію розмежування з 16 березня у бік окупованих територій зможуть лише ті, хто має постійну реєстрацію на цих територіях. Так само потрапити на підконтрольну Україні територію зможуть тільки громадяни України, зареєстровані на підконтрольній Україні території.

Як повідомляє Штаб ООС, відповідний наказ про запровадження тимчасових (із 16 березня до 3 квітня) обмежень підписав Командувач Операції Об’єднаних сил генерал ЗСУ Володимир Кравченко.

Радикальні заходи на пунктах пропуску на лінії розмежування на Донбасі Україна запровадила “з метою запобігання поширенню на території України гострої респіраторної хвороби COVID-19”, пояснили у Штабі ООС.

Читайте також: Україна запровадила спецзаходи на лінії розмежування на Донбасі (Відео)

Як повідомляла раніше АІ “7 Днів-Україна”, із 27 лютого Україна запровадила спеціальні заходи на лінії розмежування на Донбасі: на всіх КПВВ українські прикордонники міряють температуру тіла всім, хто перетинає лінію розмежування зі сторони окупованих територій.

13 березня глава МВС України заявив про 13 випадків коронавірусу на окупованій “ДНР” території Донбасу.

Читайте також: В окупованій «ДНР» Горлівці є 12 хворих на коронавірус — Аваков

Щоб запобігти поширенню Covid-19, Україна з 16 березня закрила свої кордони для іноземних громадян.

ф1ф2ф3