Українська розвідка розповіла, чого слід чекати від бойовиків на свята

196608Бойовики у святкові дні можуть вдатися до обстрілів, але масових наступів і проривів не очікується.

Про це в ефірі телеканалу “112 Україна” заявив начальник Головного управління розвідки Міністерства оборони України Вадим Скібіцький.

“Такі провокації будуть включати, насамперед, обстріли зі стрілецької зброї, а можливо, з мінометів і гармат. Ми не припускаємо масового прориву нашої оборони або масових наступів, тому що ознак на сьогоднішній день немає. Але, незважаючи на всі дипломатичні заходи, які були вжиті за останні декілька діб, незважаючи на всі звернення до бойовиків місії ОБСЄ, на сьогоднішній день обстріли позицій наших сил тривають”, – повідомив він.

Читайте також: Бойовики на Донбасі за вказівкою Кремля таки припинять вогонь? Цього вимагає «Нормандська четвірка»

У розвідці вважають, що особливу небезпеку представляють підрозділи супротивника, командири яких не завжди виконують накази керівництва так званих “ЛНР” і “ДНР”. Саме з боку таких підрозділів очікуються можливі провокації.

"Відбувається активне переміщення підрозділів 1-го і 2-го армійського корпусів. Як правило, такі переміщення пов'язані з заходами бойової підготовки, а також з тими заходами, які вони проводять з питань перегрупування або ротації підрозділів. Найбільш активна діяльність зосереджена на сєверодонецькому, донецькому, волноваському та маріупольському напрямках", - додав Скібіцький.