Українська армія взяла на озброєння напівоголених дівчат (Фото)

thumbnail-20141028124542nБійців української армії на подвиги будуть надихати напівоголені дівчата, а точніше – плакати з їхнім зображенням.

Постери вже встигли побувати на передовій АТО, і українські військові дякують творцеві за оголених красунь.

Дехто з бійців, навіть не знає, хто автор серії плакатів, та висловлюють слова щирої вдячності і глибокої поваги. Воїни кажуть, що останній раз так збирали картинки хіба що в 1998 році під час чемпіонату світу з футболу.

Власники плакатів переконані, що війна колись закінчиться, а одного разу діти будуть дивитися на заплямовані кров’ю прапори, побляклі фотографії, пожовклі військові плакати і шанобливо схиливши голови, будуть усвідомлюючи ту ціну, що довелося заплатити їх батькам за мирне небо над головою.

Читайте також. Фоторепортаж з війни – танки, артилерія, згоріла бронетехніка (Фото)

Автор плакатів Святослав Пащук переконує, що “сепаратизм шкідливий для вашого здоров’я” і закликає придбати постери з звабливо оголеними дівчатами в камуфляжі для підтримки української армії.

На плакатах зображені п'ять українських красунь з різних родів військ. Наприклад, еротична дівчина з Нацгвардії пропонує "лагідну українізацію", а стюардеса із Повітряних сил України - "гаряче піке".

Джерело: fakty.ictv.ua