“Українська армія вперше перейшла в контрнаступ”, – Порошенко звернувся до українців

Порош16 червня відбудеться засідання Ради нацбезпеки та оборони, на порядку денному якого – операція з відновлення державного кордону та кроки із запровадження мирного плану на Донбасі. Про це йдеться у зверненні Президента України Петра Порошенка, оприлюдненому на сайті Глави держави.

"На понеділок я скликаю засідання РНБО. На порядку денному – операції з відновлення державного кордону. І друге – рішучі кроки по запровадженню мирного плану на Донбасі. Заради миру в Україні ми будемо діяти рішуче і цілеспрямовано", - заявив Порошенко.

За його словами очільника країни, 14 червня "українська армія вперше перейшла в контрнаступ. Наші військові почали тіснити терористів".

"Я поставив Збройним силам України першочергове завдання – взяти під контроль державний кордон України, через який терористи отримують зброю, техніку, підкріплення, гроші. Лише протягом останніх чотирьох днів в рамках спецоперації було встановлено мир і законний порядок в Маріуполі, взято під контроль 248 кілометрів державного кордону", - додав Президент.

"За останню добу при спробі проникнути на територію нашої держави було знищено 7 автомобільних колон зі зброєю та боєприпасами, знищено декілька танків, бронетранспортерів, реактивна система залпового вогню. Наші військові захопили ще одну реактивну систему "Град", - додав Глава держави.

За словами Петра Порошенка, від терористів очищено 11 населених пунктів Луганщини та Донеччини.

"Сьогодні у Луганську та Маріуполі сталася жахлива трагедія. Загинули наші військові та прикордонники. Ми зробимо все можливе, щоб винні у загибелі військових були знайдені, щоб терористи отримали адекватну відповідь і були покарані", - підсумував Петро Порошенко.