Українка з Diamond Princess вилікувалась від коронавірусу

ф1Громадянка України, у якої виявили коронавірус на борту круїзного лайнера Diamond Princess біля берегів Японії, виписали з лікарні.

Про це, пише “Українська правда“,  повідомила виданню прес-секретар МЗС України Катерина Зеленко.

“Українку було 27 числа виписано із лікарні та перевезено до готелю. Зараз посольство України в Японії надає нашій співвітчизниці необхідне сприяння. Інші троє наших громадян продовжують перебувати у медичних закладах. Поки що дата їх виписки невідома”.

За словами Зеленко, стан ще трьох українців, у яких виявили коронавірус на борту круїзного лайнера Diamond Princess, покращується.

Читайте також: Чотирьох українців з лайнера Diamond Princess госпіталізували з коронавірусом

Загалом на борту Diamond Princess знаходилися 24 громадяни України. У 4-х з них виявили коронавірус. Ще 20 українців наразі перебувають на Diamond Princess.

Від евакуації в Україну вони відмовилися.

Речник МЗС повідомила, що з метою прийняття рішення про можливість залишення членами екіпажу лайнера у Японії місцеві медики провели необхідні тести, результати яких наразі опрацьовуються і ті українці, які отримають позитивні результати тестів, будуть госпіталізовані до місцевих медзакладів, а ті, які негативні – продовжать карантин.

Читайте також: Коронавірус підтверджений у п’ятьох українців — головний санітарний лікар України

Ввечері 27 лютого головний санітарний лікар України заявив, що загалом у світі коронавірус підтвердили у 5-ти громадян України. Всі вони перебувають за межами України.