Україні пора готуватися до розвалу Росії – Тарас Чорновіл

http://svit21.narod.ru
http://svit21.narod.ru

Україна вже зараз повинна починати готуватися до того, що в Росії скоро почнуться проблеми, які в кінцевому підсумку приведуть до її розпаду, однак цей процес буде супроводжуватися серйозними катаклізмами.

Про це під час свого інтерв’ю на одному з українських телеканалів заявив експерт з політичних питань Тарас Чорновіл, – передає “Преса України”.

Тарас Чорновіл переконаний, що РФ «чекають дуже неприємні часи».

«Я думаю, що Україні слід готуватися до можливого сценарію, але не обов’язково він буде, на нашому житті, а може він буде через рік-два і потрібно бути до цього готовими до можливого розвалу Росії з дуже великими катаклізмами. Вони можуть відкрити для нас можливості нарешті отримати нормального адекватного сусіда, відновити територіальну цілісність і мати спокій, а можуть дати страшні заворушення, які будуть висіти над нами дуже довго. Тому головне в цій ситуації, нам зараз, на тлі нових викликів, загроз і можливостей – зберегти мир на сході і мінський формат нам не підходить», – заявив політик.

Нагадаємо, раніше бойовики терористичної організації "ДНР" підтвердили, що готові зустрічатися в Мінську 24 і 26 грудня, в рамках переговорів щодо врегулювання ситуації на Донбасі. Про це заявив один з лідерів "ДНР" Денис Пушилін.

«Ми готові зустрічатися у форматі Контактної групи в Мінську і 24 і 26 грудня. І дуже сподіваємося, що не буде ніяких переносів і зривів. Зустрічатися потрібно, чим швидше, тим краще», - зазначив Пушилін.

Крім того він зазначив, що стосовно дати зустрічі вони нічого не знають.

«Сьогодні з нами на зв'язок Україна не виходила і дату зустрічі не погоджувала, тим не менш, ми готові до цього діалогу в зазначені числа», - сказав Пушилін.